SCIHP0735-6R8M Signal Transformer
  • More about SCIHP0735-6R8M Signal Transformer
    SCIHP0735-6R8M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0735-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 4.5A 60 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK