SCIHP0724-6R8M Signal Transformer
  • More about SCIHP0724-6R8M Signal Transformer
    SCIHP0724-6R8M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0724-6R8M is described as FIXED IND 6.8UH 3.5A 95 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.