SCIHP0724-3R3M Signal Transformer
  • More about SCIHP0724-3R3M Signal Transformer
    SCIHP0724-3R3M is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCIHP0724-3R3M is described as FIXED IND 3.3UH 5A 51.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.