SCH74-820 Signal Transformer
  • More about SCH74-820 Signal Transformer
    SCH74-820 Signal Transformer
    SCH74-820 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH74-820 is described as FIXED IND 82UH 1.23A 480 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK