SCH74-180 Signal Transformer
  • More about SCH74-180 Signal Transformer
    SCH74-180 Signal Transformer
    SCH74-180 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH74-180 is described as FIXED IND 18UH 2.4A 94 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.