SCH74-120 Signal Transformer
  • More about SCH74-120 Signal Transformer
    SCH74-120 Signal Transformer
    SCH74-120 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH74-120 is described as FIXED IND 12UH 2.95A 65 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.