SCH53-3R3 Signal Transformer
  • More about SCH53-3R3 Signal Transformer
    SCH53-3R3 Signal Transformer
    SCH53-3R3 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH53-3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 2.3A 88 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.