SCH53-120 Signal Transformer
  • More about SCH53-120 Signal Transformer
    SCH53-120 Signal Transformer
    SCH53-120 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH53-120 is described as FIXED IND 12UH 1.35A 180 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.