SCH4312-150 Signal Transformer
  • More about SCH4312-150 Signal Transformer
    SCH4312-150 Signal Transformer
    SCH4312-150 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-150 is described as FIXED IND 15UH 620MA 570 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.