SCH4312-101 Signal Transformer
  • More about SCH4312-101 Signal Transformer
    SCH4312-101 Signal Transformer
    SCH4312-101 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-101 is described as FIXED IND 100UH 260MA 3.36 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM