SCH4312-100 Signal Transformer
  • More about SCH4312-100 Signal Transformer
    SCH4312-100 Signal Transformer
    SCH4312-100 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCH4312-100 is described as FIXED IND 10UH 740MA 403 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
    ---> Fixed Inductors from all manufacturers
    ---> Inductors by sub category
  • More About  Fixed Inductors
    Inductors
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM