SCB75F-820 Signal Transformer
  • More about SCB75F-820 Signal Transformer
    SCB75F-820 Signal Transformer
    SCB75F-820 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-820 is described as FIXED IND 82UH 1A 460 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"