SCB75F-680 Signal Transformer
  • More about SCB75F-680 Signal Transformer
    SCB75F-680 Signal Transformer
    SCB75F-680 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-680 is described as FIXED IND 68UH 1.14A 340 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK