SCB75F-560 Signal Transformer
  • More about SCB75F-560 Signal Transformer
    SCB75F-560 Signal Transformer
    SCB75F-560 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-560 is described as FIXED IND 56UH 1.22A 290 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.