SCB75F-470 Signal Transformer
  • More about SCB75F-470 Signal Transformer
    SCB75F-470 Signal Transformer
    SCB75F-470 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-470 is described as FIXED IND 47UH 1.3A 250 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 10 NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    CHASS BOT PLATE ALUM 5 X 7 NAT
    View
    Phoenix Contact
    SIDE ELEMENT 5 MM WIDE