SCB75F-3R3 Signal Transformer
  • More about SCB75F-3R3 Signal Transformer
    SCB75F-3R3 Signal Transformer
    SCB75F-3R3 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 3.8A 38 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    View
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    View
    Memory Protection Devices
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN
    Memory Protection Devices
    CR1220, 1225 BATTERY RETAINER W/
    HOLDER COIN CELL ML414 SMD
    SMT HOLDER FOR 20MM CELL