SCB75F-1R5 Signal Transformer
  • More about SCB75F-1R5 Signal Transformer
    SCB75F-1R5 Signal Transformer
    SCB75F-1R5 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-1R5 is described as FIXED IND 1.5UH 5A 28 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.