SCB75F-180 Signal Transformer
  • More about SCB75F-180 Signal Transformer
    SCB75F-180 Signal Transformer
    SCB75F-180 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75F-180 is described as FIXED IND 18UH 2.1A 100 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Ftdi
  • Description
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    View
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    View
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK