SCB75C-470 Signal Transformer
  • More about SCB75C-470 Signal Transformer
    SCB75C-470 Signal Transformer
    SCB75C-470 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-470 is described as FIXED IND 47UH 1.27A 230 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"