SCB75C-391 Signal Transformer
  • More about SCB75C-391 Signal Transformer
    SCB75C-391 Signal Transformer
    SCB75C-391 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-391 is described as FIXED IND 390UH 440MA 1.52 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
  • Manufacturer Name
    Tdk
  • Description
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    View
    Soberton
    AUDIO MAGNETIC XDCR 4-6V TH
    Pui Audio
    AUDIO MAGNETIC XDCR 3-7V TH
    Tdk
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH
    AUDIO PIEZO TRANSDUCER 30V TH