SCB75C-390 Signal Transformer
  • More about SCB75C-390 Signal Transformer
    SCB75C-390 Signal Transformer
    SCB75C-390 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-390 is described as FIXED IND 39UH 1.36A 200 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 5SLOT 3U 32BIT 5V
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    BACKPLANE VME J2 21-SLOT MONO
    View
    Vector
    SLOTTED BACKPLANE
    BACKPLANE VME J1 10-SLOT MONO
    BACKPLANE 6 SLOT J1 4.74"