SCB75C-270 Signal Transformer
  • More about SCB75C-270 Signal Transformer
    SCB75C-270 Signal Transformer
    SCB75C-270 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SCB75C-270 is described as FIXED IND 27UH 1.62A 150 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.