SC3DF-3R3 Signal Transformer
  • More about SC3DF-3R3 Signal Transformer
    SC3DF-3R3 Signal Transformer
    SC3DF-3R3 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3DF-3R3 is described as FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Keystone Electronics
  • Description
    FERRULE RND HANDLE .156"THR ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    DIN RAIL ADAPTER
    View
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X12.3 100 PCS
    Schroff
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"