SC3DF-330 Signal Transformer
  • More about SC3DF-330 Signal Transformer
    SC3DF-330 Signal Transformer
    SC3DF-330 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3DF-330 is described as FIXED IND 33UH 720MA 903 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    EMC
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    ACCESSORY; METAL "L" BRACKET; FO
    View
    Mallory Sonalert
    REPLACEMENT PLASTIC NUT SC & SCE
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK