SC3DF-220 Signal Transformer
  • More about SC3DF-220 Signal Transformer
    SC3DF-220 Signal Transformer
    SC3DF-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3DF-220 is described as FIXED IND 22UH 860MA 534 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.