SC3316F-470 Signal Transformer
  • More about SC3316F-470 Signal Transformer
    SC3316F-470 Signal Transformer
    SC3316F-470 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC3316F-470 is described as FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
    ---> Other parts by Signal Transformer
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    BCKPLN CPCI RT 4SLOT 6U 64BIT 5V