SC2220-1R0 Signal Transformer
  • More about SC2220-1R0 Signal Transformer
    SC2220-1R0 Signal Transformer
    SC2220-1R0 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC2220-1R0 is described as FIXED IND 1UH 4.4A 26.6 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.