SC2220-151 Signal Transformer
  • More about SC2220-151 Signal Transformer
    SC2220-151 Signal Transformer
    SC2220-151 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC2220-151 is described as FIXED IND 150UH 400MA 2.66 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.