SC1813FH-6R8 Signal Transformer
  • More about SC1813FH-6R8 Signal Transformer
    SC1813FH-6R8 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1813FH-6R8 is described as FIXED IND 6.8UH 2.2A 80 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.