SC1813FH-1R6 Signal Transformer
  • More about SC1813FH-1R6 Signal Transformer
    SC1813FH-1R6 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1813FH-1R6 is described as FIXED IND 1.6UH 4.2A 25 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.