SC1210-220 Signal Transformer
  • More about SC1210-220 Signal Transformer
    SC1210-220 Signal Transformer
    SC1210-220 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1210-220 is described as FIXED IND 22UH 560MA 923 MOHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.