SC1206-1R0 Signal Transformer
  • More about SC1206-1R0 Signal Transformer
    SC1206-1R0 Signal Transformer
    SC1206-1R0 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC1206-1R0 is described as FIXED IND 1UH 780MA 364 MOHM SMD. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.