SC105-681 Signal Transformer
  • More about SC105-681 Signal Transformer
    SC105-681 Signal Transformer
    SC105-681 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC105-681 is described as FIXED IND 680UH 450MA 2.25 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.