SC105-331 Signal Transformer
  • More about SC105-331 Signal Transformer
    SC105-331 Signal Transformer
    SC105-331 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. SC105-331 is described as FIXED IND 330UH 680MA 1.15 OHM. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.
  • Manufacturer Name
    Te Connectivity | Amp Connectors
  • Description
    CONN RECEPT HOUSING CPC 6POS BLK