HCTI-1000-2.4 Signal Transformer
  • More about HCTI-1000-2.4 Signal Transformer
    HCTI-1000-2.4 is manufactured by Signal Transformer and is categorized in the Fixed Inductors category. HCTI-1000-2.4 is described as FIXED IND 1MH 2.4A 300 MOHM TH. Perfect Parts is a supplier of Inductors and other Passives.