SIT8208AC-G3-18S-33.333330T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-G3-18S-33.333330T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-G3-18S-33.333330T SiTIME
    SIT8208AC-G3-18S-33.333330T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-G3-18S-33.333330T is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"