SIT8009AC-73-33E-125.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT8009AC-73-33E-125.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8009AC-73-33E-125.000000D SiTIME
    SIT8009AC-73-33E-125.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8009AC-73-33E-125.000000D is described as OSC MEMS 125.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 24.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM