SIT8008AIT82-33N-77.760000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008AIT82-33N-77.760000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 77.7600MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AIT82-33N-77.760000T SiTIME
    SIT8008AIT82-33N-77.760000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AIT82-33N-77.760000T is described as OSC MEMS 77.7600MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 16MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM
    Energizer
    BATT SLVR OX 1.55V BUTTON 11.6MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 12.5MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 23MM