SIT8008AIA82-33E-100.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008AIA82-33E-100.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AIA82-33E-100.000000T SiTIME
    SIT8008AIA82-33E-100.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AIA82-33E-100.000000T is described as OSC MEMS 100.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    USB BATTERY CHARGER W/ BACKLIGHT
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG 12V AUTO USB OUTLET
    View
    Dfrobot
    BATTERY CHRGR LITHIUM 3.7V 0.50A
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 48V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 12V
    Patco Electronics
    BATTERY CHARGER 12 VOLT 1.5 AMP
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 6VDC @ 2A
    Sl Power - Condor -ault Brands
    BATTERY CHG UNIV 12VDC @ 600MA
    Energizer
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    Volgen America - Kaga Elect
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH