SIT8008AI-73-33E-108.000000G SiTIME
  • Part Number: SIT8008AI-73-33E-108.000000G
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 108.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008AI-73-33E-108.000000G SiTIME
    SIT8008AI-73-33E-108.000000G is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008AI-73-33E-108.000000G is described as OSC MEMS 108.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    View
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"