SIT1618BEA12-33E-16.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1618BEA12-33E-16.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1618BEA12-33E-16.000000E SiTIME
    SIT1618BEA12-33E-16.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1618BEA12-33E-16.000000E is described as OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM