SIT1602BC-73-33S-8.192000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-33S-8.192000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-33S-8.192000E SiTIME
    SIT1602BC-73-33S-8.192000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-33S-8.192000E is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE