SIT1602BC-73-33S-60.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-33S-60.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-33S-60.000000E SiTIME
    SIT1602BC-73-33S-60.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-33S-60.000000E is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 3.3V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Cnc Tech
  • Description
    ADPT CBL SAE TO F CIG 16AWG .46M
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO SAFETY CAP MNT
    View
    Memory Protection Devices
    PLUG AUTO LOCKING BLACK W/LED
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    AUTO DIN SOCKET
    AUTO PLUG
    AUTO DIN SOCKET
    CIGARETTE PLUG PLASTIC
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&CVR
    CORD STR W/LED 10A FUSE SKT&COVR
    CORD COIL CIG 5A FUSE W/DC PLUG
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V BARE COIL