SIT1602BC-73-28S-7.372800E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-28S-7.372800E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-28S-7.372800E SiTIME
    SIT1602BC-73-28S-7.372800E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-28S-7.372800E is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Panasonic Electronic
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM