SIT1602BC-73-28S-48.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-28S-48.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-28S-48.000000D SiTIME
    SIT1602BC-73-28S-48.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-28S-48.000000D is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM