SIT1602BC-73-28E-25.000625E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-28E-25.000625E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-28E-25.000625E SiTIME
    SIT1602BC-73-28E-25.000625E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-28E-25.000625E is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM