SIT1602BC-73-28E-18.432000E SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-28E-18.432000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-28E-18.432000E SiTIME
    SIT1602BC-73-28E-18.432000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-28E-18.432000E is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM