SIT1602BC-73-28E-14.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-28E-14.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-28E-14.000000D SiTIME
    SIT1602BC-73-28E-14.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-28E-14.000000D is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK KIT 6UX19X15.75 SNAPIN
    View
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 275MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM