SIT1602BC-73-25S-66.600000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-25S-66.600000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-25S-66.600000D SiTIME
    SIT1602BC-73-25S-66.600000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-25S-66.600000D is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 10.5V AASIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V D SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE