SIT1602BC-73-25S-50.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT1602BC-73-25S-50.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT1602BC-73-25S-50.000000D SiTIME
    SIT1602BC-73-25S-50.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT1602BC-73-25S-50.000000D is described as 20 TO 70C, 2016, 50PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 220MM HVY DUTY ALUM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    GUIDE RAIL 220MM
    View
    Keystone Electronics
    VERTICAL GUIDE 50MM
    220MM BOARD SECURING SNAP IN
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 8X0.132" BLK
    Essentra Components
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 6.0"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6.0" 0.102" BK
    CARD GUIDE DEEP 4.5X0.08" BLK
    CARD GUIDE DEEP 2.5" 0.08" BK